Wildlife foto's door Yvonne van der Mey

Foto galerij van Kenia door Yvonne van der Mey

Als je op een van de zes kleine afbeeldingen hieronder klikt, dan verschijnt er een 3d-galerij van de reeks foto's. Ik hoop dat je ook van deze foto's geniet.

© Respecteer a.u.b. het auteursrechtelijke bescherming van mijn werk, en neem even contact met me op als je interesse hebt in eventuele toestemming voor gebruik. Bedankt en ik hoop dat je van mijn foto´s zult genieten.

De foto- en filmploeg in Kenia

De foto- en filmploeg

Het werken met de Weesolifantjes in Kenia verschilde behoorlijk met het normale werk. De kleinste baby-olifantjes waren steeds om ons heen, en namen onze apparatuur in beslag als ze de kans kregen. Met de oudere weesolifanten was het nodig om eerst vriendschap te sluiten. Een onvergetelijke ervaring.


De Weesolifanten in Nairobi

In het weeshuis in Nairobi worden de olifantweesjes verzorgd na hun redding. Hier krijgen ze één-op-één verzorging, totdat ze gezond en oud genoeg zijn om overgebracht te worden naar Ithumba. Dit is een beveiligd gebied in het noorden van Tsavo-West.

In Nairobi verblijven niet alleen geredde olifantjes, er wordt voor andere weesjes net zo goed gezorgd, zoals voor Zwarte Neushoorn kalf Max die gered werd tijdens ons verblijf.

De Weesolifanten in Nairobi


De Weesolifanten in Ithumba en Voi

De Weesolifanten in Ithumba en Voi

Ithumba (het noorden van Tsavo-West) is, dankzij de Sheldrick Trust en de KWS, een zeer veilige plek voor olifanten geworden, en dit gebied is strikt verboden voor mensen. Hier zetten de jonge olifantjes hun eerste stappen op weg naar de vrijheid, en ze ontmoeten af en toe de nog overgebleven wilde olifanten. De aarde in dit gebied is niet rood, dus hebben de olifanten hier een "normale" kleur.

In Voi verblijven de oudste weesolifanten, en de meesten van hen staan al bijna helemaal op eigen benen. Ze brengen veel tijd door met verwilderde ex-weesolifanten en groepen wilde olifanten. Hun reis naar de vrijheid is bijna volbracht. Dit is één van de plekken waar de de rode olifanten kunt zien.

De wilde olifanten in Kenia

Kenia heeft een grote populatie wilde olifanten, en het meest opvallende in hun kleur. In een aantal gebieden in Kenia is de aarde helder rood, en de olifanten ook. Een adembenemend gezicht.

De wilde olifanten in Kenia


Andere wilde dieren in Kenia

Andere wilde dieren in Kenia

Hoewel de meeste diersoorten die we in Kenia tegenkwamen, ons erg bekend voorkwam, bleek dat de meeste toch wel wat verschilden van de dieren die we in Zuid-Afrika tegen zijn gekomen. We hebben ook nog een aantal, voor ons, nieuwe antilopes en vogels ontmoet.


De natuur in Kenia

De natuur in Kenia is schitterend, heel overvloedig en afwisselend. Met de Kilimanjaro als een echt hoogtepunt. Jammer genoeg was deze beroemde berg de meeste tijd in wolken gehuld, zodat we slechts af en toe een glimp van zijn besneeuwde top konden zien. De sneeuw verdwijnt in hoog tempo vanwege de opwarming van de aarde. Een rampzalig gebeuren voor Afrika en de wereld.

De natuur in Kenia


Foto's van AFRIKA - "Big Five" : Leeuwen | Olifanten | Kaapse Buffels | Witte Neushoorns | Zwarte Neushoorns | Luipaarden | Foto's van Andere Afrikaanse Zoogdieren : Afrikaanse Vleeseters : Cheetah | Wilde Hond | Mangoesten | Jakhals | Hyena |Afrikaanse Planteneters : Zebra | Gnoes | Giraffes | Nijlpaarden | Antilopen : Impala | "De Bijzondere Zes" - Tsessebee, Reedbok, Eland, Hartebeest, Roan, Sabel | Pygmee antilopen - Klipspringer, Sharpe's Grysbok, Steenbok | Waterbok | Nyala | Duikers | Bosbok | Koedoe | Primaten | Knaagdieren | Wrattenzwijn | Vogels : Struisvogels | Neushoornvogels | IJsvogels | Watervogels | Aasvogels | Roofvogels | Hoenderachtigen | Overige Vogels | Reptielen en Insecten : Reptielen, Varanen en anderen | Insecten, Libelles, Vlinders, Nachtvlinders en andere | Landschappen en Luchten : Afrikaanse Landschappen | Afrikaanse Luchten | Bomen en Planten : Wonderen van de Natuur | Bomen, hun bloemen en vruchten | Wilde Bloemen | Grassen, Planten en Struiken | Kenia

Foto's van NEDERLAND -Zoogdieren | Reeën | Wilde Zwijnen | Edelherten | Andere NL Zoogdieren | Landschappen en Sferen | Kunst in de Natuur | Vogels | Paddestoelen in Nederland | Andere Vliegende Objecten

English website | Links | Banners | SITEMAP | Wildlife olieverfschilderijen | Webdesign door Tours and Tales | © 2007 Yvonne van der Mey - alle foto's zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet vermenigvuldigd worden, in welke vorm dan ook, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de fotograaf. Mijn werk wordt onder andere gebruikt in boeken, tijdschriften en kalenders. Veel van de foto's zijn te koop. Als je denkt dat mijn foto's in je publicatie passen, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen.